Grafika ze zdjęciem pikniku.
Grafika ze zdjęciem pikniku.

Piknik mamaluchy

16 czerwca 2026 / 10:30

Czas pożegnać się na wakacje – ale pożegnania nie muszą być smutne. Ostatnia mamalucha w sezonie jest jednocześnie radosnym piknikiem, na który zapraszamy Maluchy i ich Opiekunki / Opiekunów.

Na pikniku na Uczestników i Uczestniczki czekają rozłożone w cieniu drzew kocyki, przekąski i napoje, bańki mydlane, zabawy ruchowe i sensoryczne, a także trzy stanowiska warsztatowe:

– Owocowe Zwierzątka – warsztaty przygotowywania zdrowych przekąsek prowadzone przez Monikę Michalską,

– Powietrzne Meduzy – warsztaty rękodzielnicze dla dużych i małych prowadzone przez Sylwię Głań,

– Arcydziełka – warsztaty malowania niecodziennymi farbami prowadzone przez Magdalenę Piotrowską.

Będzie czas na dzikie harce i na relaks, rozmowy dorosłych i zabawy dzieci – wszystko w swobodnej atmosferze i w harmonii z potrzebami najmłodszych Uczestników i Uczestniczek.

Piknik potrwa około dwóch godzin, można dołączyć w dowolnym momencie i wyjść o dogodnej porze.

Wstęp wolny. Nie trzeba być uczestnikiem/uczestniczką mamaluchy, żeby dołączyć do wydarzenia – zapraszamy wszystkie Maluchy z Opiekunami/Opiekunkami.

Jeśli będzie padać, wydarzenie zostanie przeniesione do budynku Dedeku.

 

Kontakt: Anna Hawryluk, e-mail: zajecia@ddkczubypoludniowe.pl, telefon: 882 433 041

 

Informacje o dostępności budynku przeczytasz na stronie: https://ddkweglin.pl/dostepnosc/ lub https://ddkczubypoludniowe.pl/dostepnosc/

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz skorzystać z asysty, skontaktuj się z koordynatorem ds. dostępności: dostepnosc@ddkweglin.pl.

Polecamy

Strona powstała w ramach przedsięwzięcia grantowego „Dom otwarty” realizowanego w projekcie „Kultura bez barier” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Recent Posts

Top Categories

Top Tags