Grafika ze zdjęciem 2 pluszaków.
Grafika ze zdjęciem 2 pluszaków.

Jest taka łąka, gdzie się pluszak błąka – wystawa prac Uczestniczek i Uczestników zajęć Szycie jest Piękne

18 czerwca 2026 / 17:00

Zapraszamy Rodziców, Opiekunów, Dziadków i Przyjaciół na niezwykłą wystawę prac, która przygotowały Uczestniczki i Uczestnicy zajęć Szycie jest Piękne. Przez kilka ostatnich tygodni Dzieci szyły pluszowe zwierzątka – mieszkańców łąki. W czwartkowe popołudnie wszystkie motyle, pająki, krety, bociany, jaszczurki, biedronki i inne pluszowe stworzenia pojawią się na trawniku przy Dedeku, by można je było podziwiać w ich naturalnym otoczeniu.

Ta wyjątkowa wystawa potrwa tylko jeden dzień. Wieczorem wszystkie pluszaki wskoczą w ramiona i do plecaków swoich Twórczyń i Twórców, by wrócić z nimi do domów. Wcześniej jednak zaprosimy wszystkich na poczęstunek i rozdanie pamiątkowych dyplomów.

W wystawie udział biorą:

Holly Baker
Nikodem Banul
Helena Gawor
Adam Hawryluk
Kalina Olearska
Maria Przesmycka
Kaja Trybuchowicz
Agata Zaworska

Pomysł i realizacja wystawy: Dorota Pachoł

Wstęp wolny!

Jeśli będzie padać, wydarzenie zostanie przeniesione do budynku Dedeku.

Kontakt – e-mail: zajecia@ddkczubypoludniowe.pl, telefon: 882 433 041

DOSTĘPNOŚĆ:

Informacje o dostępności budynku przeczytasz na stronie w zakładce Dostępność
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz skorzystać z asysty, skontaktuj się z
koordynatorem ds. dostępności: dostepnosc@ddkweglin.pl

 

Polecamy

Strona powstała w ramach przedsięwzięcia grantowego „Dom otwarty” realizowanego w projekcie „Kultura bez barier” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Recent Posts

Top Categories

Top Tags