

Zapraszamy Rodziców, Opiekunów, Dziadków i Przyjaciół na niezwykłą wystawę prac, która przygotowały Uczestniczki i Uczestnicy zajęć Szycie jest Piękne. Przez kilka ostatnich tygodni Dzieci szyły pluszowe zwierzątka – mieszkańców łąki. W czwartkowe popołudnie wszystkie motyle, pająki, krety, bociany, jaszczurki, biedronki i inne pluszowe stworzenia pojawią się na trawniku przy Dedeku, by można je było podziwiać w ich naturalnym otoczeniu.
Ta wyjątkowa wystawa potrwa tylko jeden dzień. Wieczorem wszystkie pluszaki wskoczą w ramiona i do plecaków swoich Twórczyń i Twórców, by wrócić z nimi do domów. Wcześniej jednak zaprosimy wszystkich na poczęstunek i rozdanie pamiątkowych dyplomów.
W wystawie udział biorą:
Holly Baker
Nikodem Banul
Helena Gawor
Adam Hawryluk
Kalina Olearska
Maria Przesmycka
Kaja Trybuchowicz
Agata Zaworska
Pomysł i realizacja wystawy: Dorota Pachoł
Wstęp wolny!
Jeśli będzie padać, wydarzenie zostanie przeniesione do budynku Dedeku.
Kontakt – e-mail: zajecia@ddkczubypoludniowe.pl, telefon: 882 433 041
DOSTĘPNOŚĆ:
Informacje o dostępności budynku przeczytasz na stronie w zakładce Dostępność
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz skorzystać z asysty, skontaktuj się z
koordynatorem ds. dostępności: dostepnosc@ddkweglin.pl
