Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Muzyka
Grafika promocyjna koncertu Muzycznie.

Muzycznie!

Koncert Uczestników i Uczestniczek Warsztatów Pianistycznych oraz Warsztatów Wokalnych

ROCK-POPolsku

Zapraszamy do DDK “Węglin” przy ul. Judyma 2a na koncert uczestników warsztatów gitarowych!

Świąteczne wyzn(w)ania

Serdecznie zapraszamy do Dzielnicowego Domu Kultury “Węglin” na niezwykły koncert!

Czuby grają na Węglinie / Zadanie: ŚPIEWANIE

MAM DEDEK! Zapraszamy na prezentację pracy warsztatowej uczestników warsztatów wokalnych! Koncert odbędzie się w Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a. Do zobaczenia!

Czuby grają na Węglinie / „Na dworze króla Węglina”

MAM DEDEK! Zapraszamy na koncert uczestników warsztatów pianistycznych! Koncert odbędzie się w Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a. Do zobaczenia!

Czuby grają na Węglinie / „Zamykamy kolorami”

MAM DEDEK! Zapraszamy na koncert uczestników warsztatów pianistycznych. Koncert odbędzie się w Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a. Do zobaczenia!

Czuby grają na Węglinie / „Muzyka bajkowo-filmowa”

MAM DEDEK! Zapraszamy na koncert uczestników warsztatów gitarowych. Koncert odbędzie się w Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a. Do zobaczenia!

Rytm i lulanie

Jak śpiewać i jak lulać, by nasze Maleństwo pokochało muzykę? Co śpiewać? Czego słuchać? Z Cyklu “mamalucha” zapraszamy na warsztat umuzykalniający dla rodziców i dzieci do lat 4, na którym dowiemy się jak przekazywać muzykę w formie zabawy i jak rozwijać wrażliwość oraz wyobraźnię muzyczną najmłodszych.

Pastuszkowie przybywajcie!

Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Uczestników warsztatów pianistycznych prowadzonych w DDK „Czuby Południowe”.