Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Młodzieżowa Rada Programowa

Grafika; napisy Młodzieżowa Rada Programowa

Jaki jest cel powstania Młodzieżowej Rady Programowej w DDK „Węglin” i „Czuby Południowe”?

Chcemy posłuchać co młodzi myślą i jakie mają potrzeby. Chcemy, by młodzież z naszej dzielnicy miała możliwość zgłaszania inicjatyw, tworzenia projektów i wydarzeń odpowiadających jej zainteresowaniom i potrzebom. Chcemy razem z młodymi stworzyć ofertę dla środowiska młodzieżowego z Węglina, Czubów Południowych i dzielnic sąsiadujących.

 

Dla kogo?

Jeśli chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w Twojej dzielnicy, interesujesz się różnymi nieoczywistymi przejawami kultury, chcesz się rozwijać i spędzać twórczo czas z ludźmi w swoim wieku, to możesz śmiało kandydować do Rady.

Do zgłoszenia się zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 16 roku życia.

 

Praktyczne informacje o Radzie

Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu w DDK „Węglin”, bądź DDK „Czuby Południowe”. Będziemy tworzyć wydarzenia, wymyślać i realizować projekty. W planach także warsztaty ze specjalistami i specjalistkami dopasowane do potrzeb Uczestników i Uczestniczek Rady, np. mocne i słabe strony, pisanie projektów, coaching, selftape, wizerunek w mediach społecznościowych czy kreatywne rozwiązywanie konfliktów.  Dzięki uczestnictwu w Radzie możesz zdobyć ważne doświadczenia, rozwinąć kompetencje oraz poznać instytucję kultury z bliska. Będziemy wydawać zaświadczenia o aktywności wolontariackiej, które będą dawały cenne punkty na świadectwach szkolnych.

 

Aby się zgłosić

Napisz do nas albo nagraj filmik, przedstaw się, opowiedz czym się interesujesz i jak sobie wyobrażasz wymarzone wydarzenie kulturalne. Zgłoszenie prześlij mailowo na zajecia@ddkweglin.pl lub przyjdź osobiście do DDK „Węglin” albo DDK „Czuby Południowe”. Więcej informacji znajdziesz na ddkweglin.pl

 

Nie zapomnij dołączyć podpisanej przez opiekuna Deklaracji uczestnictwa

Ważne dokumenty do zapoznania się:

Klauzula_informacyjna_Weglin

Regulamin Młodzieżowej Rady Programowej Dzielnicowego Domu Kultury Węglin

 

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy serdecznie!