Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Kwiecień 2016
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Kalendarz

Domownicy Dedeku – wolontariusze poszukiwani!

Interesuje Cię wolontariat w instytucji kultury? Zapraszamy do udziału w Projekcie „Domownicy Dedeku”! U nas poznasz działania kulturalne od kuchni! Dołącz do nas! Spotkanie organizacyjne odbędzie się w DDK “Węglin”!

KSIĘGA MIEJSKIEJ DŻUNGLI / wernisaż

Zobacz jaka jest dżungla miasta! Zapraszamy na wernisaż prac nagrodzonych w III Miejskim Konkursie Plastycznym – KSIĘGA MIEJSKIEJ DŻUNGLI, ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród!

Rytm i lulanie

Jak śpiewać i jak lulać, by nasze Maleństwo pokochało muzykę? Co śpiewać? Czego słuchać? Z Cyklu “mamalucha” zapraszamy na warsztat umuzykalniający dla rodziców i dzieci do lat 4, na którym dowiemy się jak przekazywać muzykę w formie zabawy i jak rozwijać wrażliwość oraz wyobraźnię muzyczną najmłodszych.

Porywacze powietrza

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda powietrze? Czy układa się w niewidzialne konstelacje krążące między naszymi plecami? Zapraszamy do udziału w Rodzinnym Warsztacie Twórczym!

Obudź w sobie kreatywność!

Czym jest kreatywność i do czego przydaje się w życiu? Czy każdy jest kreatywny? Czy kreatywność jest dziedziczna? Czym jest twórcze widzenie świata? Z Cyklu “Twoja kolej!” zapraszamy na warsztat kreatywnego myślenia dla dorosłych!

Kultura islamu – prawdy i mity / Shirin Kader

O niezwykłych podróżach na Wschód, o prawdach i mitach związanych z kulturą islamu, o książkach, spotkaniach, kuchni i kulturze Orientu będziemy rozmawiać z Shirin Kader – autorką książki „Zaklinacz słów”. Zapraszamy na kolejne spotkanie z Cyklu “Jaka kultura?”!

Pure Data: zaprogramuj własny instrument

Podczas kolejnych warsztatów w ramach Otwartej Pracowni Medialab zajmiemy się możliwościami tworzenia własnych instrumentów w oparciu o Pure Datę. Uczestnicy przygotują samodzielnie zaprojektowany syntezator!