Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Luty 2016
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29EC
Kalendarz

MASKARADA

Karnawał w Rio? Karnawał w Wenecji? Karnawał na Węglinie! Zapraszamy na rodzinny bal maskowy w DDK “Węglin”! Stworzymy hymn karnawału! Przejdziemy radosnym korowodem przebierańców! Zatańczymy w rytmie salsy, samby i walczyka!

Nie tylko poważna muzyka klasyczna / Iwona Agnieszka Siedlaczek

Czy słuchanie muzyki klasycznej jest tylko dla wybranych? Zapraszamy na kolejne spotkanie z Cyklu „Jaka kultura?”. Tym razem naszym gościem będzie Iwona Agnieszka Siedlaczek. Spotkanie poprowadzi red. Agata Koss-Dybała z Polskiego Radia Lublin.

Domowa grafika warsztatowa

Zapraszamy do udziału w Rodzinnym Warsztacie Twórczym, podczas którego poznamy odciski czasu, reliefy i opowieści wyskrobane patykiem!

FAJNE FERIE W DDK “CZUBY POŁUDNIOWE” – PO PROSTU ODLOT!

Interdyscyplinarne warsztaty skupione wokół tematu latania! Zakończyliśmy nabór do udziału w Akcji F2, czyli Fajne Ferie w DDK „Czuby Południowe”. Zobaczcie program zajęć, jaki przygotowaliśmy na czas zimowych wakacji.

Nocna strona fotografii

Jak zrobić dobre zdjęcie w słabym świetle? Jak uwiecznić upływający czas na fotografii? A może jadące samochody zamienić w smugi światła? Zapraszamy na warsztaty fotografii nocnej w ramach Otwartej Pracowni Medialab!

Do startu, gotowi, motywacja!

Skąd czerpać motywację do osiągania celów? Jak podejmować nowe wyzwania, by sprawiały nam radość? Co zrobić, by wytrwać w postanowieniu o zmianie? Z Cyklu „Twoja Kolej!” zapraszamy na warsztaty o motywacji dla dorosłych!