Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Marzec 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC

Zbuntowana mamalucha

28/03/2017, godz. 10:30, godz.

zbuntowana1Bycie rodzicem to doświadczenie totalne. Może być zarówno satysfakcjonujące, jak i przytłaczające. Czasem dodaje nam energii i radości, innym razem prowadzi do złości i skrajnego zmęczenia. Zapraszamy na spotkanie, na którym wspólnie porozmawiamy o emocjach. O tym, jakie trudności przynosi macierzyństwo i jak możemy pomóc sobie i dziecku przeżyć złość, płacz, krzyk, bunt, by nasze rodzicielstwo było pozytywne. Zadbamy także o czas bycia wspólnie z dzieckiem. Pobawimy się między innymi w robienie min, „baraszkowanie”, siłowanki, by napełnić nasze i dziecięce kubeczki potrzeb oraz budować relację, opartą na miłości bezwarunkowej.

Prowadzenie – Marta Modrzejewska

Koszt udziału – 10 zł

Zapisy – zajecia@ddkczubypoludniowe.pl

Warsztaty są skierowane do rodziców i dzieci do lat 4.

Liczba miejsc ograniczona!

Marta Modrzejewska – z wykształcenia pedagog i animator kultury. Prywatnie – żona
i wystarczająco dobra mama dwójki dzieci: Sary (4 lata) i Gabriela (2 lata). Interesuje się nurtem pozytywnego rodzicielstwa, znaczeniem miłości bezwarunkowej w budowaniu relacji z najbliższymi oraz przełożeniem metody porozumienia bez przemocy na codzienność życia rodziny. Obecnie przestrzeń dzielenia się swoimi doświadczeniami odnajduje w Wiosce Więzi, działającej przy Klubokawiarni Fika.

O Cyklu:

„mamalucha” to cotygodniowe spotkania dla Mam z małymi Dziećmi, podczas których stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy Rodzicem i Dzieckiem. Same będziemy decydować o tym, co będzie tematem naszych spotkań, o tym, jakich gości chciałybyśmy zaprosić i jakie warsztaty są potrzebne nam i naszym Dzieciom. Z nami możesz twórczo spędzić czas ze swoim Dzieckiem, poznać inne Mamy z okolicy, wymienić się doświadczeniami, pogadać przy kawie i poznać masę zabaw, które pozwolą Wam pokonać nudę! Koordynatorkami cyklu są: Marta Graban-Butryn i Alicja Kawka.

Wydarzeniom odbywającym się w ramach cyklu „mamalucha” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl.