Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC

Teraz My!

24/10/2016, godz. 17:00    

teraz_my1Boisz się wystąpień publicznych, na samą myśl o nich ściska Cię w gardle? A może czujesz się jak ryba w wodzie, ale chciałbyś wiedzieć jak sprawić, by było ciekawiej? Chcesz się dowiedzieć, jak pokazać swoje zalety i zdolności? Przyjdź do Dzielnicowego Domu Kultury „Czuby Południowe”!

Zapraszamy na warsztat autoprezentacji prowadzony przy wykorzystaniu technik dramowych i elementów improwizacji. Spróbujemy odkryć i sprzedać swoje talenty, nauczymy się jak zaprezentować swój pomysł, rozbudzimy w sobie wiarę we własne możliwości i chęć do działania.

prowadzenie Dorota Kowalik

koszt uczestnictwa  5 zł

zapisy zajecia@ddkczubypoludniowe.pl

Dorota Kowalik – z wykształcenia socjolog, z zamiłowania animator kultury.  Absolwentka  programu Wolontariusz Kultury 2014 oraz Dramowej Akademii Wolontariackiej. Współtwórczyni cyklu warsztatów obywatelskich „Działam więc jestem”, stworzonych dla uczniów gimnazjum w Tomaszowie Lubelskim. Współautorka dwóch ostatnich edycji projektu „Robimy trutututu?” – warsztatów plenerowych dla dzieci i młodzieży, a także  projektu OKOlice wyobraźni – warsztatów tworzenia i opowiadania historii dla dzieci wczesnoszkolnych.

O cyklu:

„Twoja kolej!” to cykl otwarty na pomysły mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, w  którym każdy, kto się do nas zgłosi, będzie mógł poprowadzić swoje autorskie warsztaty/zajęcia, korzystając z naszego wsparcia. Wiemy, że są wśród Was – mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, ludzie z pasją, animatorzy, którzy chętnie angażują się w działalność kulturalną dzielnicy, pełni energii i zapału do działania lokalni liderzy. Wiemy, że macie mnóstwo pomysłów na działania aktywizujące i integrujące mieszkańców. Zapraszamy Was do współpracy! W projekcie „Twoja kolej!” będziecie mogli zrealizować swój pomysł, podzielić się umiejętnościami, które posiadacie.  Zajmiemy się stroną organizacyjną, Was pozostawiamy prowadzenie warsztatów. Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Koordynatorką cyklu jest Marta Graban-Butryn. Kontakt – m.graban-butryn@ddkczubypoludniowe.pl