Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Maj 2017
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC

Pstryk Myk!

16/05/2017, godz. 10:30    

pstryk1Każdy rodzic marzy o tym, by urządzić swojemu Maluchowi niezapomniane urodziny, a fotograficzne wspomnienia zachować na długie lata.

Zapraszamy na warsztat, w trakcie którego przy pomocy ogólnie dostępnych materiałów papierniczych przygotujemy proste i bardzo efektowne dekoracje urodzinowo-imprezowe. Będą one zarówno wyjątkową oprawą samego wydarzenia, jak również staną się kolorowym i wesołym kącikiem fotograficznym. Na warsztacie dowiemy się jak stworzyć w warunkach domowych, proste i ciekawe mini-studio fotograficzne. Poznamy kilka prostych „myków” jak fotografować swojego malucha, aby ujęcia niczym nie różniły się od tych z profesjonalnych sesji.

Prowadzenie – Marta Żurawska-Zaręba

Koszt udziału – 10 zł

Zapisy – zajecia@ddkczubypoludniowe.pl

Warsztaty są skierowane do rodziców i dzieci do lat 4.

Liczba miejsc ograniczona!

Czas trwania – 1 godz. 30 min.

Marta Żurawska-Zaręba – z wykształcenia grafik, absolwentka Wydziału Artystycznego UMSC w Lublinie. Miłośniczka rzeczy ładnych i ładniejszych, cukinii, tarty ze szpinakiem, wzruszających filmów o miłości, wiosennych burz i ciepłych wełnianych skarpet. Największa na świecie fanka wszelakiej twórczości swojego syna Tymka. Na co dzień pracuje jako grafik i ilustrator dla wydawnictw Nasza Księgarnia, Zielona Sowa i IUVI. Twórczyni bloga z dekoracjami i zaproszeniami urodzinowymi dla dzieci Projekt Kartoteka. W wolnych chwilach fotografka, dobra przyjaciółka i namiętna kawoszka.

O Cyklu:

„mamalucha” to cotygodniowe spotkania dla Mam z małymi Dziećmi, podczas których stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy Rodzicem i Dzieckiem. Same będziemy decydować o tym, co będzie tematem naszych spotkań, o tym, jakich gości chciałybyśmy zaprosić i jakie warsztaty są potrzebne nam i naszym Dzieciom. Z nami możesz twórczo spędzić czas ze swoim Dzieckiem, poznać inne Mamy z okolicy, wymienić się doświadczeniami, pogadać przy kawie i poznać masę zabaw, które pozwolą Wam pokonać nudę! Koordynatorkami cyklu są: Marta Graban-Butryn i Alicja Kawka.

Wydarzeniom odbywającym się w ramach cyklu „mamalucha” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl.