Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Styczeń 2018
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC

Od słowa do słowa

16/01/2018, godz. 10:30    

Plastyczność językowa dzieci to zjawisko, które pozwala wykorzystać zabawę jako narzędzie stymulacji poznawczej. Tak naprawdę to od rodziców i opiekunów, ich kreatywności i zapału, zależy kierunek i intensywność rozwoju mowy ich pociech. A przecież dzięki słowu oswajamy rzeczywistość. Granice mojego języka są granicami mojego świata.

Warsztat ma na celu zainspirować rodziców do codziennego wspólnego przekraczania granic języka. Od słowa do słowa… i tworzy się MOWA! Zapraszamy do wspólnego eksperymentowania słowami.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Knopik pedagożka, logopedka, doktorantka w Instytucie Pedagogiki KUL.   Ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji matematycznych i kreatywności. Jest autorką kilku publikacji z zakresu pedagogiki przedszkolnej  i wczesnoszkolnej, a jej dokonania akademickie zostały docenione poprzez czterokrotne przyznanie stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Pasjonuje się fotografią dziecięcą i aranżacją wnętrz, mama Michasia i Hany.

Koordynacja: Marta Graban-Butryn – m.graban-butryn@ddkczubypoludniowe.pl oraz Alicja Kawka a.kawka@ddkczubypoludniowe.pl

Koszt udziału 10 zł

Zapisy – zajecia@ddkczubypoludniowe.pl

Warsztaty są skierowane do rodziców i dzieci do lat 4.

Liczba miejsc ograniczona!

O cyklu:

Razem ze swoim Dzieckiem zwiedziliście już wszystkie parki w okolicy, zbadaliście dogłębnie place zabaw, a do Waszego wspólnego bycia razem powoli zaczyna wkradać się nuda? Macie ochotę przełamać ustalony porządek dnia? Zanim Twoje Dziecko nawiąże pierwsze przyjaźnie w przedszkolu, zapraszamy Was na spotkania z cyklem „mamalucha”!  U nas możesz twórczo spędzić czas ze swoim Dzieckiem, poznać inne Mamy z okolicy, wymienić się doświadczeniami, pogadać przy kawie i poznać masę zabaw, które pozwolą Wam pokonać nudę! Stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami a maluchami.