Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Luty 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728EC

Eureka!

20/02/2018, godz. 10:30    

Zapraszamy na zajęcia, które rozbudzą naturalną ciekawość dzieci i zachęcą je do żywiołowego badania świata, który je otacza.

Damy nura do dżungli, zapoznamy się z aligatorem i trzema małpkami, będziemy szukać innych zwierzątek w gęstwinie traw, pokonywać przeszkody i zachwycać się feerią barw.

Zajęcia w całości będą prowadzone w języku angielskim. Poznamy sposoby na przyswojenie obcego języka przez maluchy, cały czas dobrze się bawiąc. To będzie odkrywcza mikstura zajęć sensorycznych, plastycznych, ruchowych, muzycznych i teatralnych. Uruchomimy wszystkie nasze zmysły do nieograniczonego eksplorowania rzeczywistości.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Targońska – absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej UMCS. Lektorka języka angielskiego, tłumaczka przysięgła, wykładowczyni na studiach podyplomowych dla tłumaczy. Absolwentka studiów podyplomowych City University, Londyn (Diploma in Translation). Od czasów studenckich zainteresowana teatrem, uczestniczka amatorskiej grupy teatralnej „The Back End of the Donkey”, w ramach której zagrała w wielu przedstawieniach w kraju biorąc między innymi udział w międzynarodowych festiwalach teatrów angielskich. Organizatorka wydarzeń językowych dla młodzieży (gra terenowa „Na tropie Agathy Christie”, „Milionerzy”), które organizuje przy wsparciu wolontariuszy z Wydziału Anglistyki i Lingwistyki. Od 2008 roku każdego lata prowadzi zajęcia językowo-artystyczne na obozach językowych w Anglii, organizowanych dla dzieci z całego świata przez angielską szkołę Discovery Summer. Założycielka Fundacji Lokalni Coolturalni, której celem są działania edukacyjne związane z nauką języka angielskiego, rozwój kompetencji językowych dzieci i młodzieży, a także połączenie działań kulturalnych z językowymi. Drugim obszarem działalności Fundacji jest wsparcie dla rodzin z dziećmi oraz integracja międzypokoleniowa.

Koordynacja: Marta Graban-Butryn i Alicja Kawka

Kontakt: m.graban-butryn@ddkczubypoludniowe.pl, a.kawka@ddkczubypoludniowe.pl

Koszt udziału – 10 zł

Zapisy – zajecia@ddkczubypoludniowe.pl

Warsztaty są skierowane do rodziców i dzieci do lat 4.

Liczba miejsc ograniczona!

Czas trwania – 1,5 godz.

O cyklu:

Razem ze swoim Dzieckiem zwiedziliście już wszystkie parki w okolicy, zbadaliście dogłębnie place zabaw, a do Waszego wspólnego bycia razem powoli zaczyna wkradać się nuda? Macie ochotę przełamać ustalony porządek dnia? Zanim Twoje Dziecko nawiąże pierwsze przyjaźnie w przedszkolu, zapraszamy Was na spotkania z cyklem „mamalucha”!  U nas możesz twórczo spędzić czas ze swoim Dzieckiem, poznać inne Mamy z okolicy, wymienić się doświadczeniami, pogadać przy kawie i poznać masę zabaw, które pozwolą Wam pokonać nudę! Stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami a maluchami.