Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Marzec 2018
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Bęben mam i na nim gram!

20/03/2018, godz. 10:30    

Zwykłe, proste „bam, bam”, a ciało samo tańczy. Czy każdy nosi w sobie rytm? Czy jest nam dany z natury czy trzeba się go nauczyć?

Zapraszamy gorąco Rodziców wraz z Maluszkami na spotkanie z rytmem i energią bębniarską. Poklaszczemy, potupiemy, pobębnimy. Spędzimy wspólnie twórczo czas, w atmosferze zabawy, ruchu i muzykowania. Oprócz bębnów poznamy także inne instrumenty perkusyjne. Będzie wesoło, głośno i energetycznie!

Spotkanie poprowadzi Sylwia Wójcik – muzyk, wokalistka, kulturoznawczyni. Już niebawem dyplomowana muzykoterapeutka. Z zamiłowania biegaczka długodystansowa (w ten sposób trenuje także cierpliwość, przydatną w pracy z dziećmi). Przygodę z muzyką rozpoczęła od śpiewania. Od wielu lat gra w zespole perkusyjnym SAMBASIM, który wykonuje tzw. „batucadę” – perkusyjną muzykę rodem z Brazylii. Od niedawna pasjonatka ukulele, z którym praktycznie się nie rozstaje. Samochodem po brzegi wypełnionym bębnami odwiedza lubelskie przedszkola, w których prowadzi warsztaty bębniarskie dla najmłodszych. Mama dwóch cudownych Dziewczyn.

Koordynacja: Marta Graban-Butryn – m.graban-butryn@ddkczubypoludniowe.pl oraz Alicja Kawka a.kawka@ddkczubypoludniowe.pl

Koszt udziału – 10 zł

Zapisy – zajecia@ddkczubypoludniowe.pl

Czas trwania – 1, 5 godz.

Warsztaty są skierowane do rodziców i dzieci do lat 4.

Liczba miejsc ograniczona!

O cyklu:

Razem ze swoim Dzieckiem zwiedziliście już wszystkie parki w okolicy, zbadaliście dogłębnie place zabaw, a do Waszego wspólnego bycia razem powoli zaczyna wkradać się nuda? Macie ochotę przełamać ustalony porządek dnia? Zanim Twoje Dziecko nawiąże pierwsze przyjaźnie w przedszkolu, zapraszamy Was na spotkania z cyklem „mamalucha”!  U nas możesz twórczo spędzić czas ze swoim Dzieckiem, poznać inne Mamy z okolicy, wymienić się doświadczeniami, pogadać przy kawie i poznać masę zabaw, które pozwolą Wam pokonać nudę! Stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami a maluchami.