Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30EC
Pracownicy

Aleksandra Bitkowska

Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL na kierunku Administracja Publiczna oraz podyplomowych studiów na kierunku rachunkowość i finanse. Doświadczenie z zakresu administracji publicznej i rachunkowości zdobyła dzięki stażom i praktykom, jakie odbyła w lubelskich instytucjach kultury.

Małgorzata Ciorgoń

Absolwentka filologii polskiej ze specjalizacją redaktorsko-medialną na UMCS Lublin. Autorka specjalistycznych tekstów marketingowych. Pracowała jako copywriter, redaktor, korektor i social media manager. Współpracowała z agencjami reklamowymi, start-upami i licznymi portalami internetowymi w całej Polsce.

dr Lidia Dzhmachyan

Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia i Liceum Muzycznego im. Stanisława Ludkiewicza we Lwowie (klasa fortepianu), Instytutu Muzykologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, studiów podyplomowych w zakresie Dyplomacji Kulturalnej w Collegium Civitas w Warszawie i Podyplomowych Studiów Komunikowania Społecznego i Dziennikarstwa w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Sylwia Gumiela

Absolwentka filozofii ze specjalizacją filozofia kultury i nauki o kulturze na UMCS Lublin oraz filologii angielskiej w WSSP. Prowadziła szkołę językową. Pracowała w Wydziale Kultury UM Lublin, gdzie zajmowała się monitorowaniem działalności miejskich instytucji kultury. Uczestniczka wielu szkoleń, min. „Zarządzanie projektami w praktyce” oraz „Inkubatora Animacji Kultury”.

Ludomir Franczak

Artysta wizualny, reżyser teatralny, kurator, autor wydawnictw artystycznych. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Kurator międzynarodowych plenerów artystycznych, współtwórca projektów interdyscyplinarnych. Kurator ponad 20 wystaw w Polsce i za granicą. Artysta działający na pograniczu mediów i dyscyplin.

Marta Graban-Butryn

Absolwentka kulturoznawstwa i podyplomowych studiów etnomuzykologicznych. Od wielu lat poznaje, śpiewa i gra muzykę tradycyjną Roztocza Zachodniego i Łemkowszczyzny. Uczestniczka wielu wypraw terenowych oraz przedsięwzięć muzycznych z udziałem wiejskich muzykantów i śpiewaków. Animatorka, chętnie pracująca z dziećmi i młodzieżą.

Alicja Kawka

Kulturoznawczyni z wykształcenia, absolwentka studiów podyplomowych Collegium Civitas z zakresu zarządzania III sektorem, edukatorka, społecznica. Realizowała projekty związane z przeciwdziałaniem dyskryminacji oraz dotyczące integracji. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi.

Eliana Kisielewska – Główna Księgowa

Ekonomistka, specjalistka ds. finansów i księgowości. Dotychczas obejmowała stanowiska głównej księgowej w instytucjach prywatnych i jednostkach samorządowych. Pracuje także jako wykładowca przedmiotów ekonomicznych w lubelskich szkołach.

Agata Komorowska

Inżynier architektury krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Absolwentka Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na UMCS w Lublinie. Animatorka kultury zajmująca się przybliżaniem sztuk plastycznych i form przestrzennych mieszkańcom Lublina – od rzeźby do projektowania przestrzennego.

Dorota Lesiak – koordynatorka pracy programowej DDK „Czuby Południowe”

Animatorka, recytatorka. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. W latach 2008-2012 studentka Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Laureatka Stypendium Prezydenta Miasta Lublina za osiągnięcia artystyczne w 2014 roku.

Sławomir Księżniak – dyrektor

Kulturoznawca, muzyk, grafik-designer. Absolwent studiów podyplomowych „Zarządzanie Kulturą w Strukturach Unii Europejskiej”. Był dyrektorem instytucji kultury w Janowcu n. Wisłą i Opolu Lubelskim. Pracował w Ośrodku Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych „Rozdroża” w Lublinie.

Waldemar Mazurek

Gospodarz Domu, związany z Dzielnicowym Domem Kultury „Czuby Południowe” od początku działalności. W DDK „Czuby Południowe” jest specjalistą ds. obsługi.

Mateusz Nowak – kierownik programowy

Absolwent polonistyki i logopedii oraz studiów doktoranckich z zakresu językoznawstwa polskiego na UMCS Lublin. W DDK „Węglin” pracuje od samego początku. Współtworzył podstawy organizacyjne i programowe Dedeku. Zajmuje stanowisko Kierownika Programowego.

Katarzyna Sieńczyk

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku ekonomia. Doświadczenie z zakresu księgowości i rachunkowości zdobyła dzięki stażom i praktykom, jakie odbyła w lubelskich instytucjach administracji publicznej.

Jacek Świerczyński

Absolwent dziennikarstwa i politologii. Wieloletni fotoreporter „Dziennika Wschodniego” w Lublinie. Prowadzi warsztaty fotoreportażu w Lubelskiej Szkole Fotografii. Wielokrotny laureat prestiżowych konkursów fotografii, m.in. Sony World Photography Awards, National Geographic, Grand Press Photo.

Wojciech Tryksza

Realizator dźwięku, muzyk, sound designer, łowca ulotnych dźwięków i entuzjasta wszelkich form muzycznych i artystycznych. Założyciel, producent i kompozytor zespołu Askoy i muzyk formacji Sekta Denta. Założyciel internetowego blogu „Zdarte Płyty” opisującego muzyczne wydarzenia z kraju i ze świata.