Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC

Obecność obowiązkowa!

03/10/2016, godz. 17:00    

obecnosc_obowiazkowa1Jak funkcjonować w dzisiejszym świecie i nie oszaleć? Jak w pędzie, między pracą, szkołą i domowymi obowiązkami, znaleźć chwilę dla siebie? Czy można cieszyć się życiem i ze wszystkim sobie radzić?

Zapraszamy na warsztat dla kobiet, które pragną spojrzeć na siebie i swoje życie z dystansu, wsłuchać się w swoje potrzeby, odkryć swój potencjał, żyć bardziej świadomie. Naucz się zatrzymywać w bieżącej chwili i cieszyć się nią. Znajdź motywację do zajmowania się sobą i swoimi marzeniami, a w dalszej perspektywie do zmiany planów w działania! Podczas warsztatu będziemy mogły spotkać się ze sobą poprzez zabawy improwizacyjne, ćwiczenia na uważność i kreatywność oraz rozmowy z innymi kobietami. Zrelaksujemy się, doładujemy akumulatory i poruszymy uśpione szare komórki.

Luiza Wrzos-Okoniewska – z wykształcenia pedagog i pracownik socjalny, od zawsze zainteresowana rozwojem osobistym. Mama trójki dzieci. Poszukiwaczka nowych ścieżek i możliwości, miłośniczka podejmowania nowych wyzwań, kreatorka życia rodzinnego. Uprawia jogę, żongluje trzema piłkami, uwielbia gry logiczne i planszówki. Ukończyła kurs MBSR – 8-tygodniowy Program Redukcji Stresu w Oparciu o Uważność, dzięki któremu znacznie poprawiła jakość swojego życia i odnalazła swoją pasję, jaką jest prowadzenie inspirujących i wspierających inne kobiety, warsztatów rozwojowych.

O cyklu:

„Twoja kolej!” to cykl otwarty na pomysły mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, w  którym każdy, kto się do nas zgłosi, będzie mógł poprowadzić swoje autorskie warsztaty/zajęcia, korzystając z naszego wsparcia. Wiemy, że są wśród Was – mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, ludzie z pasją, animatorzy, którzy chętnie angażują się w działalność kulturalną dzielnicy, pełni energii i zapału do działania lokalni liderzy. Wiemy, że macie mnóstwo pomysłów na działania aktywizujące i integrujące mieszkańców. Zapraszamy Was do współpracy! W projekcie „Twoja kolej!” będziecie mogli zrealizować swój pomysł, podzielić się umiejętnościami, które posiadacie.  Zajmiemy się stroną organizacyjną, Was pozostawiamy prowadzenie warsztatów. Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Koordynatorką cyklu jest Marta Graban-Butryn. Kontakt – m.graban-butryn@ddkczubypoludniowe.pl

koszt uczestnictwa – 5 zł

zapisy, kontaktzajecia@ddkczubypoludniowe.pl

Liczba miejsc ograniczona!