Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Maj 2018
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031EC
Instruktorzy

dr Lidia Dzhmachyan

Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia i Liceum Muzycznego im. Stanisława Ludkiewicza we Lwowie, Instytutu Muzykologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, studiów podyplomowych w zakresie Dyplomacji Kulturalnej w Collegium Civitas w Warszawie i Podyplomowych Studiów Komunikowania Społecznego i Dziennikarstwa w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła kurs pedagogiczno-metodologiczny w Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Magdalena Franczak

Absolwentka malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, artystka interdyscyplinarna, podczas realizacji prac posługuje się różnymi mediami: malarstwem, rysunkiem, fotografią, performance. Tworzy obiekty i pracuje z przestrzenią site specific. Nawiązuje dialogi z teatrem projektując kostiumy, scenografie.

Bartosz Krupa

Absolwent filologii polskiej UMCS, edukator, ex-nauczyciel; pasjonat nowych technologii w edukacji, współpracujący z wieloma organizacjami w realizacji różnych projektów edukacyjnych, związanych z mediami w różnym rozumieniu tego słowa.

Andrzej Kępski

Anglista, edukator, dziennikarz muzyczny, DJ i wokalista. Laureat stypendium Prezydenta Miasta Lublin dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury w 2016 r. Nauczyciel języka angielskiego. Uczył ludzi w każdym wieku, niemal każdej profesji. Bez stresu i kompetentnie.

Agata Komorowska

Plastyczka z zamiłowaniem do zaplatania, węzłowania i motania, zawsze jednak potrafi się wyplątać. Zajmuje się multidziałaniami, od rzeźby do projektowania przestrzennego, przyszły inżynier i edukatorka.

Dorota Lesiak

Recytatorka, instruktorka, laureatka wielu ogólnopolskich konkursów recytatorskich. Jurorka, prowadząca warsztaty recytatorskie w Polsce i zagranicą. Uczestniczki prowadzonych przez nią Warsztatów Słowa zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach o szczeblu lokalnym i ogólnopolskim.

Michał Lewartowicz

Gitarzysta, kompozytor, pedagog ur. w 1986 r., absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie w klasie kontrabasu, Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie gitary jazzowej oraz studiów pedagogicznych o specjalności Animator i Menedżer Kultury na UMCS w Lublinie.

Agnieszka Milaniuk

Z wykształcenia muzyk (Wydział Artystyczny UMCS Lublin). Ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Chórzystka i aktorka Teatru Muzycznego w Lublinie, gdzie grała między innymi główne role w spektaklach „Pinokio” i „Jacek i Placek”. Współpracowała z Chórem Filharmonii „Lutnia Lubelska”.

Grzegorz J. Nowicki

Plastyk z ambicją bycia malarzem, fascynat opowieści rysunkowych, czego wyrazem jest próba przekazania tej manii innym, poprzez uporczywe prowadzenie Warsztatów Komiksowych i popularyzacje tej niedocenionej dyscypliny sztuk plastycznych.