Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Cykle

Czy to wypada? Savoir-Vivre dla każdego

Cykl „Czy to wypada? Savoir – vivre dla każdego” poświęcony jest uprzejmości, szacunkowi i kulturze. W przystępny i przyjazny sposób będziemy rozmawiać o dobrych manierach i ich znaczeniu, tak by uświadomić sobie, że nie są żadną przeszkodą, a drogą do ułatwienia sobie życia i budowania pewności w relacjach z innymi.

Dedek z klasą

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i liceów wraz ze swoimi klasami na wyjątkowe warsztaty, przeznaczone właśnie dla Was! We współpracy z kołami naukowymi lubelskich uczelni przygotowaliśmy spotkania związane z różnymi dziedzinami wiedzy, nauki i sztuki.

Jaka kultura? (sezon 2015-2017)

Jaka kultura? to otwarty na propozycje cykl spotkań poświęcony zjawiskom współczesnej kultury. Spotkania z gośćmi, rozmowy na temat nowości filmowych, wydawniczych, teatralnych, prelekcje, wykłady, dyskusje.

Klub Seniora „Bombonierka życia”

Klub Seniora „Bombonierka życia” to spotkania z gośćmi, warsztaty, dyskusje tematyczne, wymiana doświadczeń, wniosków, twórcze i kreatywne bycie razem w miłej atmosferze, przy kawie i herbacie. Zapraszamy osoby w wieku dojrzałym do uczestnictwa i współtworzenia tej „bombonierki”.

mamalucha – przedpołudniowe spotkania dla Mam i Dzieci

„Mamalucha” to spotkania dla Mam z małymi Dziećmi, podczas których stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy Rodzicem i Dzieckiem.

mamalucha po godzinach

„Mamalucha po godzinach” to comiesięczne spotkania psychoedukacyjne dla rodziców, podczas których uczestnicy otrzymają garść wiedzy z zakresu psychologii rozwoju oraz pedagogiki, a także będą mogli przećwiczyć niektóre umiejętności w praktyce.

Panienki z temperamentem – spotkania dla kobiet

Zapraszamy na spotkania z inspirującymi kobietami, które często robią rzeczy, które „damom nie przystoją”, na warsztaty i szkolenia. Będziemy gadać, pytać, śpiewać, poprawiać, naprawiać, szyć, sadzić, śmiać się i rozrabiać. Dziewczyny, poświęćcie sobie trochę czasu!

Rękodzielnica

Twórcze spotkania dla osób dorosłych, na których odkryjemy prawdziwą radość tworzenia i powalczymy ze stwierdzeniem, że warsztaty artystyczne są tylko dla dzieci!

Rodzinny Warsztat Twórczy

Rodzinny Warsztat Twórczy skierowany jest do Dzieci oraz ich rodziców, dziadków, rodzeństwa, opiekunów. W rodzinnej atmosferze wspólnych działań kreujemy nową rzeczywistość, aby poczuć więź, bliskość w procesie tworzenia. Udowadniamy, że wspólnie też można owocnie spędzić czas, uruchomić wyobraźnię!

Twoja kolej!

Twoja kolej! to cykl otwarty na pomysły mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, w którym każdy, kto się do nas zgłosi, będzie mógł poprowadzić swoje autorskie warsztaty/zajęcia, korzystając z naszego wsparcia.