Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Sierpień 2019
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Cykle

Czy to wypada? Savoir-Vivre dla każdego (2017-2018)

Cykl „Czy to wypada? Savoir – vivre dla każdego” poświęcony jest uprzejmości, szacunkowi i kulturze. W przystępny i przyjazny sposób będziemy rozmawiać o dobrych manierach i ich znaczeniu, tak by uświadomić sobie, że nie są żadną przeszkodą, a drogą do ułatwienia sobie życia i budowania pewności w relacjach z innymi.

Dedek czyta!

Cykl skierowany jest do dzieci w wieku 5-6 lat, które pod czujnym okiem rodziców poznają świat kreowany przez autorów wyjątkowych książek.

Dedek z klasą

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i liceów wraz ze swoimi klasami na wyjątkowe warsztaty, przeznaczone właśnie dla Was! We współpracy z kołami naukowymi lubelskich uczelni przygotowaliśmy spotkania związane z różnymi dziedzinami wiedzy, nauki i sztuki.

Jaka kultura? (sezon 2015-2017)

Jaka kultura? to otwarty na propozycje cykl spotkań poświęcony zjawiskom współczesnej kultury. Spotkania z gośćmi, rozmowy na temat nowości filmowych, wydawniczych, teatralnych, prelekcje, wykłady, dyskusje.

Klub Bombonierka Życia

Klub Bombonierka Życia został stworzony dla osób w wieku dojrzałym (60+), które chciałyby w DDK „Czuby Południowe” w sposób twórczy i aktywny spędzić środowe przedpołudnia.

mamalucha – przedpołudniowe spotkania dla Mam i Dzieci

„Mamalucha” to spotkania dla Mam z małymi Dziećmi, podczas których stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy Rodzicem i Dzieckiem.

Klub Seniora „Bombonierka życia” (2015-05.2018)

Klub Seniora “Bombonierka życia” to spotkania z gośćmi, warsztaty, dyskusje tematyczne, wymiana doświadczeń, wniosków, twórcze i kreatywne bycie razem w miłej atmosferze, przy kawie i herbacie. Zapraszamy osoby w wieku dojrzałym do uczestnictwa i współtworzenia tej “bombonierki”.

mamalucha po godzinach (sezon 2017/2018)

„Mamalucha po godzinach” to comiesięczne spotkania psychoedukacyjne dla rodziców, podczas których uczestnicy otrzymają garść wiedzy z zakresu psychologii rozwoju oraz pedagogiki, a także będą mogli przećwiczyć niektóre umiejętności w praktyce.

Panienki z temperamentem – spotkania dla kobiet

Zapraszamy na spotkania z inspirującymi kobietami, które często robią rzeczy, które „damom nie przystoją”, na warsztaty i szkolenia. Będziemy gadać, pytać, śpiewać, poprawiać, naprawiać, szyć, sadzić, śmiać się i rozrabiać. Dziewczyny, poświęćcie sobie trochę czasu!

Piątek wieczorową porą

Spo­tka­nia z rze­czy­wi­sto­ścią PRL-u. Rozmowy z twór­czy­niami i twór­cami, pokazy fil­mów, dys­ku­sje o książ­kach zwią­za­nych z tym okre­sem. Opo­wie­ści o prze­ży­ciach zwią­za­nych z PRL-em. O tym, czy „kie­dyś było lepiej”