Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Lipiec 2017
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Cykle

Dedek z klasą

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i liceów wraz ze swoimi klasami na wyjątkowe warsztaty, przeznaczone właśnie dla Was! We współpracy z kołami naukowymi lubelskich uczelni przygotowaliśmy spotkania związane z różnymi dziedzinami wiedzy, nauki i sztuki.

Jaka kultura?

Jaka kultura? to otwarty na propozycje cykl spotkań poświęcony zjawiskom współczesnej kultury. Spotkania z gośćmi, rozmowy na temat nowości filmowych, wydawniczych, teatralnych, prelekcje, wykłady, dyskusje.

Klub Seniora „Bombonierka życia”

Klub Seniora „Bombonierka życia” to spotkania z gośćmi, warsztaty, dyskusje tematyczne, wymiana doświadczeń, wniosków, twórcze i kreatywne bycie razem w miłej atmosferze, przy kawie i herbacie. Zapraszamy osoby w wieku dojrzałym do uczestnictwa i współtworzenia tej „bombonierki”.

mamalucha – przedpołudniowe spotkania dla Mam i Dzieci

„Mamalucha” to cotygodniowe spotkania dla Mam z małymi Dziećmi, podczas których stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy Rodzicem i Dzieckiem.

Rękodzielnica

Twórcze spotkania dla osób dorosłych, na których odkryjemy prawdziwą radość tworzenia i powalczymy ze stwierdzeniem, że warsztaty artystyczne są tylko dla dzieci!

Rodzinny Warsztat Twórczy

Rodzinny Warsztat Twórczy skierowany jest do Dzieci oraz ich rodziców, dziadków, rodzeństwa, opiekunów. W rodzinnej atmosferze wspólnych działań kreujemy nową rzeczywistość, aby poczuć więź, bliskość w procesie tworzenia. Udowadniamy, że wspólnie też można owocnie spędzić czas, uruchomić wyobraźnię!

Twoja kolej!

Twoja kolej! to cykl otwarty na pomysły mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, w którym każdy, kto się do nas zgłosi, będzie mógł poprowadzić swoje autorskie warsztaty/zajęcia, korzystając z naszego wsparcia.