Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Lipiec 2018
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC

Wyniki V Miejskiego Konkursu Plastycznego Archipelag Wysp Przedziwnych

Protokół z obrad Komisji konkursowej

V Miejskiego Konkursu Plastycznego „Archipelag Wysp Przedziwnych”

Niezależna komisja konkursowa, powołana przez Organizatora, obradująca w składzie:
1. Zbigniew Olszewski
2. Agata Sztorc
3. Teresa Świerbutowicz

po zapoznaniu się ze 162 pracami zgłoszonymi do konkursu, postanowiło przyznać:

I. WYRÓŻNIENIA:

  1. w kategorii 5-6 lat dla: (w kolejności alfabetycznej)

Zuzanny Greli (Dom Kultury „Łęgi”)

Natalii Klimowicz (Dom Kultury „Ruta”)

Katarzyny Krysztal (Dom Kultury „Ruta”)

Maksymiliana Kozła (Szkoła Podstawowa nr 3)

Anieli Wolińskiej (Fundacja M-Art)

Mileny Zwolskiej (Szkoła Podstawowa nr 3)

  1. w kategorii 7-9 lat dla:

Bartka Gancarza (Euroszkoła Ogólnopolski Ośrodek Szkoleniowy)

Wiktorii Hołubcow (Szkoła Podstawowa nr 22)

Nikodema Kijka (Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Alberta Einsteina)

Łucji Kowalczyk (Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”)

Juliana Lewandowskiego (Dom Kultury „Ruta”)

Karola Majdańskiego (Euroszkoła Ogólnopolski Ośrodek Szkoleniowy)

Gabrieli Polonki (Dom Kultury „Ruta”)

Julii Stępień (Dom Kultury „Łęgi”)

3. w kategorii 10-12 lat

Małgorzaty Goc (Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”)

Szymona Juszczaka (Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi)

Zofii Księżniak (Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”)

Katarzyny Paszek (Euroszkoła Ogólnopolski Ośrodek Szkoleniowy)

Kamili Wawrzyszak (Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi)

II NAGRODY

  1. w kategorii 5-6 lat dla:
    Norberta Gałana (Szkoła Podstawowa nr 3)

Julii Kowalczyk (Szkoła Podstawowa nr 3)

Kingi Matyjaszczyk (Dom Kultury „Łęgi”)

Yehora Omelianenko (Szkoła Podstawowa nr 3)

      2. w kategorii 7-9 lat dla:
Miłosza Bąka (Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”)

Remka Krzeszowskiego (Dom Kultury „Ruta”)

Małgorzaty Marczuk
Antoniny Steinbrich (Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”)

      3. w kategorii 10-12 lat dla:
Aleksandry Blicharz (Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”)

Karoliny Matys (Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego)

Malwina Stepaniuk (Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”)

 

III WYRÓŻNIENIE INSTRUKTORSKIE

Pani Katarzyny Niedźwiadek (Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”)

Komisja konkursowa dziękuje Uczestnikom, Instruktorom, Nauczycielom, Rodzicom i Opiekunom za udział w konkursie. Podkreśla dużą różnorodność w stosowanych formach i technikach oraz oryginalność nadesłanych prac. Zachęca do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Nagrody w konkursie ufundował Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” oraz Wydawnictwo Dwie Siostry.

Nagrodę Związku Polskich Artystów Plastyków otrzymała Wiktoria Hołubcow.

Do końca maja zapraszamy do odwiedzania wystawy nagrodzonych prac.

 

Partnerem konkursu jest Wydawnictwo Dwie Siostry.

Konkurs jest objęty patronatem Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Lubelski

Więcej informacji o konkursie „Archipelag Wysp Przedziwnych”