Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Kalendarz

Chodź na spacer! / Lubelski „Spacerownik teatralny”

Serdecznie zapraszamy na niezwykły spacer „Teatra w Lublinie”, który obejmie siedem miejsc historycznie związanych z teatrem. Spotkanie poprowadzi Dominik Gac.

Teraz My!

Serdecznie zapraszamy do Dzielnicowego Domu Kultury „Czuby Południowe” na warsztat autoprezentacji prowadzony przy wykorzystaniu technik dramowych i elementów improwizacji w ramach cyklu „Twoja kolej!”.

Tańcuj, tańcuj!

Czy polska muzyka ludowa może być ciekawa? Czy jest to nuta dla Malucha? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziemy na kolejnym spotkaniu z cyklu „mamalucha”. Zapraszamy!

Pod taflą wody

Na kolejnym spotkaniu z cyklu “Rodzinny Warsztat Twórczy” na podstawie własnego wyobrażenia przedstawimy świat podwodny i skonstruujemy przestrzenne akwarium z papierową wodą i mieszkańcami. Serdecznie zapraszamy!

Obecność obowiązkowa!

W ramach Cyklu “Twoja kolej!” serdecznie zapraszamy na warsztat dla kobiet, które pragną spojrzeć na siebie i swoje życie z dystansu, wsłuchać się w swoje potrzeby, odkryć swój potencjał, żyć bardziej świadomie. Obecność obowiązkowa!

Sąsiedzkie portrety

Czy portret może być ciekawszy od selfie? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na warsztatach fotograficznych w ramach Cyklu Otwarta Pracownia Medialab. Serdecznie zapraszamy!

Wszystko się ułoży / Mozaika na Czubach Południowych

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów “Wszystko się ułoży” przygotowanych przez Społeczną Pracownię Mozaiki we współpracy z Dzielnicowym Domem Kultury “Czuby Południowe”! Wstęp wolny!