Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930EC
Kalendarz

MAM DEDEK! / „Krótka przerwa”

MAM DEDEK! Zapraszamy na spotkanie komiksowe uczestników Warsztatów Komiksowych!

MAM DEDEK! / „To, co widzę”

MAM DEDEK! Zapraszamy na prezentację pracy uczestników Eksperymentalnego i Olimpijskiego Warsztatu Manualnego!

Czuby grają na Węglinie / Zadanie: ŚPIEWANIE

MAM DEDEK! Zapraszamy na prezentację pracy warsztatowej uczestników warsztatów wokalnych! Koncert odbędzie się w Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a. Do zobaczenia!

Czuby grają na Węglinie / „Na dworze króla Węglina”

MAM DEDEK! Zapraszamy na koncert uczestników warsztatów pianistycznych! Koncert odbędzie się w Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a. Do zobaczenia!

Czuby grają na Węglinie / „Zamykamy kolorami”

MAM DEDEK! Zapraszamy na koncert uczestników warsztatów pianistycznych. Koncert odbędzie się w Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a. Do zobaczenia!

Czuby grają na Węglinie / „Muzyka bajkowo-filmowa”

MAM DEDEK! Zapraszamy na koncert uczestników warsztatów gitarowych. Koncert odbędzie się w Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a. Do zobaczenia!

Matki pakują manatki

Czy wiek dziecka musi nas ograniczać w planowaniu wakacji, a może w pewnych sytuacjach okazuje się wybawieniem? Który moment jest najlepszy, żeby zabrać Malucha w daleką podróż? Jak przeżyć lot z dzieckiem i nie zwariować? Z Cyklu „mamalucha” zapraszamy na warsztat podróżniczy dla rodziców i dzieci do lat 4!

Jej Wysokość Tajlandia

Czym może nas zaskoczyć Azja Południowo-Wschodnia? Co ciekawego i co niebezpiecznego może przydarzyć się w czasie podróży do Tajlandii? Jak się dobrze spakować? Zapraszamy na spotkanie podróżnicze, na którym dowiemy się, dlaczego Tajlandia jest krajem uśmiechniętych ludzi.

Warsztaty modelowania 3D

Zapraszamy na warsztaty wprowadzające do niezwykle ciekawego i coraz bardziej popularnego świata grafiki 3d, w którym największym ograniczeniem staje się ludzka wyobraźnia. Nabór zakończony.