Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Kwiecień 2016
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Kwiecień 2016

Uwaga! Informacja!

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 2 i 3 maja zajęcia w DDK „Czuby Południowe” nie odbędą się. Na sale wracamy 4 maja. Życzymy udanego długiego weekendu!

Widzenie miasta / Bolesław Stelmach

O nowych realizacjach powstałych ostatnio w Lublinie, o architekturze miejskiej, o tym na co zwracać uwagę i jak patrzeć na miasto, porozmawiamy z Bolesławem Stalmachem. Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Cyklu „Jaka kultura?”.

Okruchy, opowieści sklejone z kawałków

Czy można dopasować części niedopasowane? Z pomocą niecodziennych materiałów plastycznych odpowiemy na te pytania we wspólnym działaniu twórczym. Zapraszamy do rodzinnego rozwijania talentów!

Mamazidło

Z Cyklu „mamalucha” zapraszamy na warsztat z fitoterapii dla rodziców i dzieci do lat 4 Podczas warsztatu Mamy poznają naturalne sposoby pielęgnacji siebie i Malucha. Dowiedzą się czym jest fitoterapia, kiedy i jak stosować zioła u najmłodszych.

Pierwsza!

Zapraszamy do świata teatralnych gestów, min i słów, które mogą znaczyć wiele, zwłaszcza w języku miłości. Warsztaty teatralne dla młodzieży w wieku 13-17 lat poprowadzi reżyserka teatralna, Joanna Lewicka.

Kolejny muzyczny sukces!

Oliwier Portka, uczestnik warsztatów wokalnych prowadzonych w DDK „Czuby Południowe” przez Grzegorza Palucha, zdobył wyróżnienie w XIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Europejskiej. Wielkie gratulacje!

Dorota Lesiak i Rafał Lis nominowani do Żurawi 2016

Dorota Lesiak i Rafał Lis, pracownicy DDK „Czuby Południowe”, zostali nominowani do nagrody kulturalnej „Żurawie 2016 – Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne”. Dorota w kategorii „słowo”, Rafał w kategorii „animator”! BRAWO!

Domownicy Dedeku – wolontariusze poszukiwani!

Interesuje Cię wolontariat w instytucji kultury? Zapraszamy do udziału w Projekcie „Domownicy Dedeku”! U nas poznasz działania kulturalne od kuchni! Dołącz do nas! Spotkanie organizacyjne odbędzie się w DDK „Węglin”!

Sukces Recytatorek!

Klara Frąkała i Kornelia Frąkała, uczestniczki Warsztatów Słowa prowadzonych w DDK „Czuby Południowe” przez Dorotę Lesiak zostały laureatkami IX Polsko-Ukraińskich Spotkań Mistrzów Słowa w Lublinie. Wielkie gratulacje!