Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”    /    ul. Wyżynna 16,  20-560 Lublin    /    telefon: (81) 466 59 18    /    e-mail: info@ddkczubypoludniowe.pl

DDK Czuby Południowe
DDK Węglin
Luty 2016
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29EC
Luty 2016

Wielkanocne Warsztaty Wiosenne / Fabryka wielkanocnych przygotowań

Porządki na grządce, porządki w doniczce, ozdoby wielkanocne, zagadki filozoficzne, niezwykłe przestrzenne prace plastyczne! Zapraszamy na wyjątkowe wiosenne wydarzenie w dzielnicy!

Klub pomocników Lassego i Mai

Z Cyklu „Twoja Kolej!” zapraszamy na warsztat edukacyjno­-plastyczny dla dzieci w wieku 6-­10 lat, inspirowany książką Martina Widmarka „Tajemnica szafranu” z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”!

Droga do wewnętrznego domu

Z Cyklu „mamalucha” zapraszamy na warsztat dla Mam i Dzieci do lat 4 z tworzenia lalek motanek, podczas którego bliżej przyjrzymy się sobie i swojemu maluchowi.

Kultura i tabu / ks. prof. Andrzej Szostek

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Cyklu „Jaka kultura?”. Tym razem o współczesnej kulturze rozmawiać będziemy z ks. prof. Andrzejem Szostkiem. Spotkanie poprowadzi red. Agata Koss-Dybała z Polskiego Radia Lublin.

Dorota Lesiak nominowana w plebiscycie „Lublinianka Roku 2015″!

Brawo! Dorota Lesiak, koordynatorka pracy programowej DDK „Czuby Południowe” nominowana w plebiscycie Kuriera Lubelskiego „Lublinianka Roku 2015″! Zaczynamy głosowanie!

Pure Data: zaprogramuj własny instrument

Podczas kolejnych warsztatów w ramach Otwartej Pracowni Medialab zajmiemy się możliwościami tworzenia własnych instrumentów w oparciu o Pure Datę. Uczestnicy przygotują samodzielnie zaprojektowany syntezator!

Uwaga! Informacja!

Szanowni Państwo, w czasie ferii zimowych (15-26 lutego) zajęcia w DDK „Czuby Południowe” nie będą się odbywać. Na salę wracamy 29 lutego. Do zobaczenia!

MASKARADA

Karnawał w Rio? Karnawał w Wenecji? Karnawał na Węglinie! Zapraszamy na rodzinny bal maskowy w DDK „Węglin”! Stworzymy hymn karnawału! Przejdziemy radosnym korowodem przebierańców! Zatańczymy w rytmie salsy, samby i walczyka!

Nagrody dla wokalistów!

Z radością informujemy o sukcesie uczestników warsztatów wokalnych prowadzonych w DDK „Czuby Południowe” przez Grzegorza Palucha ! Nasi wokaliści zostali laureatami XXI Festiwalu Kolęd w Puławach! Gratulujemy i życzymy kolejnych wokalnych sukcesów!

Skrytki pamięci. Warsztaty pracy z dźwiękiem

Stwórz własną opowieść dźwiękową! Naucz się obsługi rejestratora i montażu dźwięków! Zapraszamy na warsztaty w ramach Otwartej Pracowni Medialab!